
Stainless Steel Natural Style Return Pattern Polished Hand Assembled Jewelry Button With Electroplating Cuban Chain Buckle
Stainless Steel Natural Style Return Pattern Polished Hand Assembled Jewelry Button With Electroplating Cuban Chain Buckle
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Package | Set |
| Pattern | Return Pattern |
| Size | Large |
| Style | Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |
Original: $0.62
-65%$0.62
$0.22More Images







Stainless Steel Natural Style Return Pattern Polished Hand Assembled Jewelry Button With Electroplating Cuban Chain Buckle
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Package | Set |
| Pattern | Return Pattern |
| Size | Large |
| Style | Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Package | Set |
| Pattern | Return Pattern |
| Size | Large |
| Style | Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |























