
Stainless Steel Oshaped Cross Half Chain Broken Cuban Chain Hanging Double Ring Chain Cartoon Geometric Diy Jewelry Accessories Necklace With Electroplating
Stainless Steel Oshaped Cross Half Chain Broken Cuban Chain Hanging Double Ring Chain Cartoon Geometric Diy Jewelry Accessories Necklace With Electroplating
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Cartoon |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $0.94
-65%$0.94
$0.33More Images










Stainless Steel Oshaped Cross Half Chain Broken Cuban Chain Hanging Double Ring Chain Cartoon Geometric Diy Jewelry Accessories Necklace With Electroplating
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Cartoon |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Cartoon |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























