
Stainless Steel Peach Heart And English Letter Diy Handmade Electroplated Pendant Necklace Accessories
Stainless Steel Peach Heart And English Letter Diy Handmade Electroplated Pendant Necklace Accessories
| Dimensions | - |
|---|---|
| Electroplating | 18K |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | - |
| Style | Fashion Ol,Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Original: $1.63
-65%$1.63
$0.57More Images
























































Stainless Steel Peach Heart And English Letter Diy Handmade Electroplated Pendant Necklace Accessories
| Dimensions | - |
|---|---|
| Electroplating | 18K |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | - |
| Style | Fashion Ol,Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Dimensions | - |
|---|---|
| Electroplating | 18K |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | - |
| Style | Fashion Ol,Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |























