
Stainless Steel Pointed Cone Horseshoe Lip Ring Nose Ring Ear Bone Ring Electroplated Punk Style Ornament
Stainless Steel Pointed Cone Horseshoe Lip Ring Nose Ring Ear Bone Ring Electroplated Punk Style Ornament
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Specifications | Figure |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Original: $1.01
-65%$1.01
$0.35More Images












Stainless Steel Pointed Cone Horseshoe Lip Ring Nose Ring Ear Bone Ring Electroplated Punk Style Ornament
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Specifications | Figure |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Specifications | Figure |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |























