
Stainless Steel Polished Heartshaped Pendant Necklace Bracelet With High Polishing And Laser Logo Electroplating Treatment
Stainless Steel Polished Heartshaped Pendant Necklace Bracelet With High Polishing And Laser Logo Electroplating Treatment
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Necklace Bracelet Diy | Necklace Bracelet Earrings Pendant Pendant Bag Pendant |
| Pendant Diy | Love Pendant Hollow Pendant Peach Heart Pendant |
| Product Characteristics | High Polishing,Laser Logo |
| Product Shape | Love |
| Quality Of Precious Metals | Stainless Steel |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Original: $1.99
-65%$1.99
$0.70More Images







Stainless Steel Polished Heartshaped Pendant Necklace Bracelet With High Polishing And Laser Logo Electroplating Treatment
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Necklace Bracelet Diy | Necklace Bracelet Earrings Pendant Pendant Bag Pendant |
| Pendant Diy | Love Pendant Hollow Pendant Peach Heart Pendant |
| Product Characteristics | High Polishing,Laser Logo |
| Product Shape | Love |
| Quality Of Precious Metals | Stainless Steel |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Necklace Bracelet Diy | Necklace Bracelet Earrings Pendant Pendant Bag Pendant |
| Pendant Diy | Love Pendant Hollow Pendant Peach Heart Pendant |
| Product Characteristics | High Polishing,Laser Logo |
| Product Shape | Love |
| Quality Of Precious Metals | Stainless Steel |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |























