🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Stainless Steel Retro Totem Beads For Diy Jewelry Accessories Electroplated
| Dimensions | 12Mm |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Other | Gold For Real Gold Plating |
| Pattern | Totem |
| Style | Retro,National,National Style |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Select Color
From $0.38
Original: $1.08
-65%Stainless Steel Retro Totem Beads For Diy Jewelry Accessories Electroplated—
$1.08
$0.38More Images








Stainless Steel Retro Totem Beads For Diy Jewelry Accessories Electroplated
| Dimensions | 12Mm |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Other | Gold For Real Gold Plating |
| Pattern | Totem |
| Style | Retro,National,National Style |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Dimensions | 12Mm |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Other | Gold For Real Gold Plating |
| Pattern | Totem |
| Style | Retro,National,National Style |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |























