
Stainless Steel Rose Enamel Jewelry Pendant For Women Diy Handmade Accessories With Electroplating
Stainless Steel Rose Enamel Jewelry Pendant For Women Diy Handmade Accessories With Electroplating
| Electroplating | 18K |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Artistic Retro |
| Pattern | - |
| Size | 12Mm |
| Style | Palace Style,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $0.59
-64%$0.59
$0.21More Images








Stainless Steel Rose Enamel Jewelry Pendant For Women Diy Handmade Accessories With Electroplating
| Electroplating | 18K |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Artistic Retro |
| Pattern | - |
| Size | 12Mm |
| Style | Palace Style,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating | 18K |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Artistic Retro |
| Pattern | - |
| Size | 12Mm |
| Style | Palace Style,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























