
Stainless Steel Round Ball Clip Punk Stylish Electroplated Unisex Nose Ring Earring
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Printed Logo | Yes |
| Size | As Shown |
| Style | Simple |
| Styling | Round Clip Ball |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $1.72
-65%$1.72
$0.60More Images




























Stainless Steel Round Ball Clip Punk Stylish Electroplated Unisex Nose Ring Earring
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Printed Logo | Yes |
| Size | As Shown |
| Style | Simple |
| Styling | Round Clip Ball |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Printed Logo | Yes |
| Size | As Shown |
| Style | Simple |
| Styling | Round Clip Ball |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























