
Stainless Steel Square Electroplated Women's Light Luxury Retro Fashion Geometric Ear Jewelry
Stainless Steel Square Electroplated Women's Light Luxury Retro Fashion Geometric Ear Jewelry
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Set Combination | Hand Accessories + Earrings |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 14g |
Original: $3.14
-65%$3.14
$1.10More Images







Stainless Steel Square Electroplated Women's Light Luxury Retro Fashion Geometric Ear Jewelry
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Set Combination | Hand Accessories + Earrings |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 14g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Set Combination | Hand Accessories + Earrings |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 14g |





















