
Stainless Steel Star Cross Shape Pendant Jewelry Accessories With Oil Pressure And Electroplating
Stainless Steel Star Cross Shape Pendant Jewelry Accessories With Oil Pressure And Electroplating
| Dropshipping | Support |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Heart Shape |
| Size | 26*12Mm |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Original: $1.14
-65%$1.14
$0.40More Images






Stainless Steel Star Cross Shape Pendant Jewelry Accessories With Oil Pressure And Electroplating
| Dropshipping | Support |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Heart Shape |
| Size | 26*12Mm |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Dropshipping | Support |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Heart Shape |
| Size | 26*12Mm |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |























