
Stainless Steel Throughhole Square Beads Jewelry Accessories With Laser Treatment For Men And Women
Stainless Steel Throughhole Square Beads Jewelry Accessories With Laser Treatment For Men And Women
| Dimensions | 8Mm |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Pattern | Number 1 Number 2 Number 3 Number 4 Number 5 Number 6 Number 7 Number 8 Number 9 |
| Product Characteristics | Wearable Bath |
| Style | Through Hole Square Through Hole Bead |
| Treatment Process | Laser Fine Slip |
| Use | Lucky Numbers Birthday Day Diy |
| Weight | 2g |
Original: $1.11
-65%$1.11
$0.39More Images














Stainless Steel Throughhole Square Beads Jewelry Accessories With Laser Treatment For Men And Women
| Dimensions | 8Mm |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Pattern | Number 1 Number 2 Number 3 Number 4 Number 5 Number 6 Number 7 Number 8 Number 9 |
| Product Characteristics | Wearable Bath |
| Style | Through Hole Square Through Hole Bead |
| Treatment Process | Laser Fine Slip |
| Use | Lucky Numbers Birthday Day Diy |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Dimensions | 8Mm |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Pattern | Number 1 Number 2 Number 3 Number 4 Number 5 Number 6 Number 7 Number 8 Number 9 |
| Product Characteristics | Wearable Bath |
| Style | Through Hole Square Through Hole Bead |
| Treatment Process | Laser Fine Slip |
| Use | Lucky Numbers Birthday Day Diy |
| Weight | 2g |























