
Stainless Steel Ushaped Geometric Electroplating Women's Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | U-Shaped |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 20g |
Original: $3.50
-65%$3.50
$1.22More Images







Stainless Steel Ushaped Geometric Electroplating Women's Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | U-Shaped |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | U-Shaped |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 20g |























