
Stainless Steel Wings Pendant Necklace Jewelry Accessories With Vacuum Furnace Plating Gold And Electroplating Design
Stainless Steel Wings Pendant Necklace Jewelry Accessories With Vacuum Furnace Plating Gold And Electroplating Design
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Wings |
| Size | Medium |
| Specifications | Please Contact Customer Service |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Wholesale | Factory Direct Sales,Large Quantity Preferential |
| Weight | 1g |
More Images








Stainless Steel Wings Pendant Necklace Jewelry Accessories With Vacuum Furnace Plating Gold And Electroplating Design
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Wings |
| Size | Medium |
| Specifications | Please Contact Customer Service |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Wholesale | Factory Direct Sales,Large Quantity Preferential |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Wings |
| Size | Medium |
| Specifications | Please Contact Customer Service |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Wholesale | Factory Direct Sales,Large Quantity Preferential |
| Weight | 1g |























