
Stainless Steel Women's Natural Style Earrings With Bow And Geometric Pattern Electroplated
Stainless Steel Women's Natural Style Earrings With Bow And Geometric Pattern Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Bow,Geometry |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $3.45
-65%$3.45
$1.21More Images



























Stainless Steel Women's Natural Style Earrings With Bow And Geometric Pattern Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Bow,Geometry |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Bow,Geometry |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |





















