
316L Stainless Steel Women's Necklace With Boat Anchor Joker Retro Snake Pendant Electroplating Geometric Animal Zodiac Design
316L Stainless Steel Women's Necklace With Boat Anchor Joker Retro Snake Pendant Electroplating Geometric Animal Zodiac Design
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Geometry,Animals,Zodiac |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |
Original: $2.88
-65%$2.88
$1.01More Images













316L Stainless Steel Women's Necklace With Boat Anchor Joker Retro Snake Pendant Electroplating Geometric Animal Zodiac Design
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Geometry,Animals,Zodiac |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Geometry,Animals,Zodiac |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |























