
Strawberry Pattern Stainless Steel Electroplated Women's Earrings And Ring Set
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Fruit |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Hand Jewelry + Earrings |
| Style | French Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
More Images






Strawberry Pattern Stainless Steel Electroplated Women's Earrings And Ring Set
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Fruit |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Hand Jewelry + Earrings |
| Style | French Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Fruit |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Hand Jewelry + Earrings |
| Style | French Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |





















