
Street Style Unisex Stainless Steel Heart Shape Electroplated Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Sales Area | Australia |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Street |
| Weight | 4g |
Original: $2.47
-65%$2.47
$0.86More Images

















Street Style Unisex Stainless Steel Heart Shape Electroplated Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Sales Area | Australia |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Street |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Sales Area | Australia |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Street |
| Weight | 4g |























