
Student Female Watch Alloy Case Canvas Strap Round Dial Leisure Style
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Canvas |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
Original: $2.56
-65%$2.56
$0.90More Images
















Student Female Watch Alloy Case Canvas Strap Round Dial Leisure Style
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Canvas |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Canvas |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |























