
Summer Beach Shell Pendant Women's Necklace Zinc Alloy Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 18g |
Original: $1.83
-65%$1.83
$0.64More Images






Summer Beach Shell Pendant Women's Necklace Zinc Alloy Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 18g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 18g |























