
Tennis Chain Hip Hop Necklace Zinc Alloy Diamond
| Chain Style | Tennis Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 12g |
Original: $2.26
-65%$2.26
$0.79More Images



Tennis Chain Hip Hop Necklace Zinc Alloy Diamond
| Chain Style | Tennis Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Tennis Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 12g |























