
Thanksgiving Turkey Festival Earrings Acrylic Handmade Geometric Animal Zodiac Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Acrylic |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 6g |
Original: $1.31
-65%$1.31
$0.46More Images




Thanksgiving Turkey Festival Earrings Acrylic Handmade Geometric Animal Zodiac Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Acrylic |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Acrylic |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 6g |























