
Titanium Drop Shape Zircon Puncture Earring
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | G23 Titanium |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Housewarming,Employee Benefits,Anniversary Celebration |
| Specifications | 1.2X8mm |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 1g |
Original: $2.55
-65%$2.55
$0.89More Images













Titanium Drop Shape Zircon Puncture Earring
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | G23 Titanium |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Housewarming,Employee Benefits,Anniversary Celebration |
| Specifications | 1.2X8mm |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | G23 Titanium |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Housewarming,Employee Benefits,Anniversary Celebration |
| Specifications | 1.2X8mm |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 1g |























