
Titanium G23 Rhombus Polish Unisex Piercing Jewelry Nose Ring Earrings Lip Ring
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium,G23 Titanium |
| Occasion | Wedding,Birthday,Travel Souvenir,Festival,Trade Fair,Advertising Promotions,Anniversary Celebration |
| Precious Metal Quality | G23 Titanium |
| Processing Technology | Polish |
| Shape | Rhombus |
| Specification | 1.2*8Mm |
| Style | Elegant |
| Weight | 8g |
Original: $2.01
-65%$2.01
$0.70More Images





Titanium G23 Rhombus Polish Unisex Piercing Jewelry Nose Ring Earrings Lip Ring
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium,G23 Titanium |
| Occasion | Wedding,Birthday,Travel Souvenir,Festival,Trade Fair,Advertising Promotions,Anniversary Celebration |
| Precious Metal Quality | G23 Titanium |
| Processing Technology | Polish |
| Shape | Rhombus |
| Specification | 1.2*8Mm |
| Style | Elegant |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium,G23 Titanium |
| Occasion | Wedding,Birthday,Travel Souvenir,Festival,Trade Fair,Advertising Promotions,Anniversary Celebration |
| Precious Metal Quality | G23 Titanium |
| Processing Technology | Polish |
| Shape | Rhombus |
| Specification | 1.2*8Mm |
| Style | Elegant |
| Weight | 8g |























