
Titanium Geometric Nose Ring Clicker Earrings Lip Ring For Unisex With Polish Design
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium,F136 |
| Occasion | Wedding,Birthday,Travel Souvenir,Festival,Trade Fair,Advertising Promotions,Business Gifts |
| Precious Metal Quality | G23 Titanium |
| Processing Technology | Polish |
| Shape | Geometric Type |
| Specification | 1.2*8Mm |
| Style | Fashion Ol |
| Weight | 10g |
Original: $3.65
-65%$3.65
$1.28More Images






Titanium Geometric Nose Ring Clicker Earrings Lip Ring For Unisex With Polish Design
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium,F136 |
| Occasion | Wedding,Birthday,Travel Souvenir,Festival,Trade Fair,Advertising Promotions,Business Gifts |
| Precious Metal Quality | G23 Titanium |
| Processing Technology | Polish |
| Shape | Geometric Type |
| Specification | 1.2*8Mm |
| Style | Fashion Ol |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium,F136 |
| Occasion | Wedding,Birthday,Travel Souvenir,Festival,Trade Fair,Advertising Promotions,Business Gifts |
| Precious Metal Quality | G23 Titanium |
| Processing Technology | Polish |
| Shape | Geometric Type |
| Specification | 1.2*8Mm |
| Style | Fashion Ol |
| Weight | 10g |























