
Titanium Geometric Polishing Triangle Zircon Ear Bone Nail And Lip Ring For Unisex
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | G23 Titanium |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Festival,Housewarming,Advertising Promotion |
| Specifications | Size: 1.2X8mm |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 1g |
Original: $2.59
-65%$2.59
$0.91More Images











Titanium Geometric Polishing Triangle Zircon Ear Bone Nail And Lip Ring For Unisex
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | G23 Titanium |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Festival,Housewarming,Advertising Promotion |
| Specifications | Size: 1.2X8mm |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | G23 Titanium |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Festival,Housewarming,Advertising Promotion |
| Specifications | Size: 1.2X8mm |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 1g |























