
Titanium Geometric Style Polishing Lip Nail Earrings And Lip Ring Piercing Jewelry
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | G23 Titanium |
| Occasion | Wedding,Birthday,Employee Benefits,Anniversary Celebration,Business Gifts |
| Specifications | 1.2X8mm |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 1g |
Original: $2.31
-65%$2.31
$0.81More Images




















Titanium Geometric Style Polishing Lip Nail Earrings And Lip Ring Piercing Jewelry
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | G23 Titanium |
| Occasion | Wedding,Birthday,Employee Benefits,Anniversary Celebration,Business Gifts |
| Specifications | 1.2X8mm |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | G23 Titanium |
| Occasion | Wedding,Birthday,Employee Benefits,Anniversary Celebration,Business Gifts |
| Specifications | 1.2X8mm |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 1g |























