
Titanium Internal Thread Pointed Cone Lip Nail Simple Ball Internal Tooth T Shaped Lip Ring Puncture With Geometric Style And Polishing Treatment
Titanium Internal Thread Pointed Cone Lip Nail Simple Ball Internal Tooth T Shaped Lip Ring Puncture With Geometric Style And Polishing Treatment
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | G23 Titanium |
| Occasion | Festival,Business Gift,Opening Ceremony |
| Specifications | 1.2X8x4,8Mm |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 1g |
Original: $1.41
-65%$1.41
$0.49More Images







Titanium Internal Thread Pointed Cone Lip Nail Simple Ball Internal Tooth T Shaped Lip Ring Puncture With Geometric Style And Polishing Treatment
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | G23 Titanium |
| Occasion | Festival,Business Gift,Opening Ceremony |
| Specifications | 1.2X8x4,8Mm |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | G23 Titanium |
| Occasion | Festival,Business Gift,Opening Ceremony |
| Specifications | 1.2X8x4,8Mm |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 1g |























