🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Titanium Jewelry With Geometric Style Electroplated Sword Pendant And Piercing Accessories
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | G23 Titanium |
| Occasion | Wedding,Holiday,Trade Fair,Advertising Promotion,Business Gift,Opening Ceremony |
| Specifications | 1.2X8mm |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Select Color
Select Spec
From $0.74
Original: $2.11
-65%Titanium Jewelry With Geometric Style Electroplated Sword Pendant And Piercing Accessories—
$2.11
$0.74More Images












Titanium Jewelry With Geometric Style Electroplated Sword Pendant And Piercing Accessories
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | G23 Titanium |
| Occasion | Wedding,Holiday,Trade Fair,Advertising Promotion,Business Gift,Opening Ceremony |
| Specifications | 1.2X8mm |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | G23 Titanium |
| Occasion | Wedding,Holiday,Trade Fair,Advertising Promotion,Business Gift,Opening Ceremony |
| Specifications | 1.2X8mm |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |























