
Titanium Lip Nail Lip Ring Ear Bone Nail Geometric Fashion Polishing
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | G23 Titanium |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Festival,Anniversary Celebration,Business Gift |
| Specifications | 1.2X8mm |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 1g |
More Images












Titanium Lip Nail Lip Ring Ear Bone Nail Geometric Fashion Polishing
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | G23 Titanium |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Festival,Anniversary Celebration,Business Gift |
| Specifications | 1.2X8mm |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | G23 Titanium |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Festival,Anniversary Celebration,Business Gift |
| Specifications | 1.2X8mm |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 1g |























