
316L Stainless Steel 18K Gold Plated Crystal Flower Geometric Cross Chain Women's Bracelet And Necklace
316L Stainless Steel 18K Gold Plated Crystal Flower Geometric Cross Chain Women's Bracelet And Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Necklace,Women's |
| Material | 316L Stainless Steel,18K Gold Plated |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $3.21
-65%$3.21
$1.12More Images




















316L Stainless Steel 18K Gold Plated Crystal Flower Geometric Cross Chain Women's Bracelet And Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Necklace,Women's |
| Material | 316L Stainless Steel,18K Gold Plated |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Necklace,Women's |
| Material | 316L Stainless Steel,18K Gold Plated |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























