
Titanium Steel Allmatch Geometric Heart Bow Star Electroplated Earring Jewelry
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart,Bow,Star |
| Style | All-Match,Geometry |
| Styling | Star |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images







Titanium Steel Allmatch Geometric Heart Bow Star Electroplated Earring Jewelry
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart,Bow,Star |
| Style | All-Match,Geometry |
| Styling | Star |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart,Bow,Star |
| Style | All-Match,Geometry |
| Styling | Star |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |























