
Titanium Steel And Copper Light Luxury Microinlaid Real Gold Water Drop Necklace With Geometric Design For Women
Titanium Steel And Copper Light Luxury Microinlaid Real Gold Water Drop Necklace With Geometric Design For Women
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $1.59
-65%$1.59
$0.56More Images







Titanium Steel And Copper Light Luxury Microinlaid Real Gold Water Drop Necklace With Geometric Design For Women
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























