
Titanium Steel And Natural Stone Women's Necklace With Geometric Pattern And Ball Chain In Light Luxury Style
Titanium Steel And Natural Stone Women's Necklace With Geometric Pattern And Ball Chain In Light Luxury Style
| Chain | The Finely Thrown Furnace Shines |
|---|---|
| Chain Style | Ball Chain |
| Color Preserving Year | 1 Year |
| Electroplating Process | Vacuum In Furnace |
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel + Natural Stone |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel + Natural Stone + Shell |
| Style | Light Luxury,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $4.71
-65%$4.71
$1.65More Images








Titanium Steel And Natural Stone Women's Necklace With Geometric Pattern And Ball Chain In Light Luxury Style
| Chain | The Finely Thrown Furnace Shines |
|---|---|
| Chain Style | Ball Chain |
| Color Preserving Year | 1 Year |
| Electroplating Process | Vacuum In Furnace |
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel + Natural Stone |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel + Natural Stone + Shell |
| Style | Light Luxury,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain | The Finely Thrown Furnace Shines |
|---|---|
| Chain Style | Ball Chain |
| Color Preserving Year | 1 Year |
| Electroplating Process | Vacuum In Furnace |
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel + Natural Stone |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel + Natural Stone + Shell |
| Style | Light Luxury,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |























