
316L Stainless Steel And 316L Stainless Steel Geometric Hip Hop Blade Chain Clavicle Necklace With Electroplating
316L Stainless Steel And 316L Stainless Steel Geometric Hip Hop Blade Chain Clavicle Necklace With Electroplating
| Chain Style | Blade Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $1.70
-65%$1.70
$0.59More Images









316L Stainless Steel And 316L Stainless Steel Geometric Hip Hop Blade Chain Clavicle Necklace With Electroplating
| Chain Style | Blade Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Blade Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























