
Titanium Steel And Stainless Steel Unisex Simple Geometric Sporty Buckle Bracelet With Electroplating
Titanium Steel And Stainless Steel Unisex Simple Geometric Sporty Buckle Bracelet With Electroplating
| Function | Sporty |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Birthday |
| Printed Logo | Yes |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 12g |
Original: $1.34
-65%$1.34
$0.47More Images




Titanium Steel And Stainless Steel Unisex Simple Geometric Sporty Buckle Bracelet With Electroplating
| Function | Sporty |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Birthday |
| Printed Logo | Yes |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Function | Sporty |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Birthday |
| Printed Logo | Yes |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 12g |





















