
Titanium Steel Bow Heart Star Pattern Electroplated Unisex Jewelry Earrings
| Ear Needle Material | Titanium Alloy |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart,Bow,Star |
| Style | All-Match,Geometry |
| Styling | Star |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Original: $2.68
-65%$2.68
$0.94More Images







Titanium Steel Bow Heart Star Pattern Electroplated Unisex Jewelry Earrings
| Ear Needle Material | Titanium Alloy |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart,Bow,Star |
| Style | All-Match,Geometry |
| Styling | Star |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Titanium Alloy |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart,Bow,Star |
| Style | All-Match,Geometry |
| Styling | Star |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |























