
Titanium Steel Copper Lip Chain Geometric Bird's Nest Pearl Cartoon Style Necklace Set With Diamonds Unisex
Titanium Steel Copper Lip Chain Geometric Bird's Nest Pearl Cartoon Style Necklace Set With Diamonds Unisex
| Chain Style | Lip Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Cartoon |
| Weight | 5g |
Original: $1.79
-65%$1.79
$0.63More Images




Titanium Steel Copper Lip Chain Geometric Bird's Nest Pearl Cartoon Style Necklace Set With Diamonds Unisex
| Chain Style | Lip Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Cartoon |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Lip Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Cartoon |
| Weight | 5g |























