
Titanium Steel Crossshaped Rotatable Stressreducing Ring With Animal And Zodiac Styling And Seiko Design For Women
Titanium Steel Crossshaped Rotatable Stressreducing Ring With Animal And Zodiac Styling And Seiko Design For Women
| Gender | Turn,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 11. |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Seiko |
| Weight | 5g |
Original: $1.14
-65%$1.14
$0.40More Images





Titanium Steel Crossshaped Rotatable Stressreducing Ring With Animal And Zodiac Styling And Seiko Design For Women
| Gender | Turn,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 11. |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Seiko |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Turn,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 11. |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Seiko |
| Weight | 5g |























