
Titanium Steel Drop Shape Heart Pattern Inlaid Zircon Women's Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart,Drop Shape |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |
Original: $1.61
-65%$1.61
$0.56More Images









Titanium Steel Drop Shape Heart Pattern Inlaid Zircon Women's Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart,Drop Shape |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart,Drop Shape |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |























