
Titanium Steel Earrings With Star Shape Heart Shape Bow Pattern Electroplating Style
| Ear Needle Material | Titanium Alloy |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Bow,Star |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Versatile,Geometry |
| Weight | 2g |
Original: $3.30
-65%$3.30
$1.15More Images














Titanium Steel Earrings With Star Shape Heart Shape Bow Pattern Electroplating Style
| Ear Needle Material | Titanium Alloy |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Bow,Star |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Versatile,Geometry |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Titanium Alloy |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Bow,Star |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Versatile,Geometry |
| Weight | 2g |























