
Titanium Steel Geometric Clavicle Chain Necklace For Women With Electroplating And Water Wave Chain Style
Titanium Steel Geometric Clavicle Chain Necklace For Women With Electroplating And Water Wave Chain Style
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $2.45
-65%$2.45
$0.86More Images





Titanium Steel Geometric Clavicle Chain Necklace For Women With Electroplating And Water Wave Chain Style
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























