
Titanium Steel Geometric Four Leaf Zircon Pendant Necklace For Women With Cartoon And Plant Flower Style Diamond Design
Titanium Steel Geometric Four Leaf Zircon Pendant Necklace For Women With Cartoon And Plant Flower Style Diamond Design
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Cartoon,Plants Flowers |
| Weight | 5g |
More Images






Titanium Steel Geometric Four Leaf Zircon Pendant Necklace For Women With Cartoon And Plant Flower Style Diamond Design
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Cartoon,Plants Flowers |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Cartoon,Plants Flowers |
| Weight | 5g |























