
Titanium Steel Geometric Full Diamond Happy Planet Necklace For Women
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Natural,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 20g |
Original: $1.62
-65%$1.62
$0.57More Images




Titanium Steel Geometric Full Diamond Happy Planet Necklace For Women
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Natural,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Natural,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 20g |























