
Titanium Steel Geometric Snake Bone Chain Clavicle Chain Pendant For Women
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Original: $2.92
-65%$2.92
$1.02More Images






Titanium Steel Geometric Snake Bone Chain Clavicle Chain Pendant For Women
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |























