
Titanium Steel Geometric Style Sunflower Pendant Women's Necklace With Diamond Treatment
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Cartoon,Ethnic,National Style |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 20g |
Original: $1.59
-65%$1.59
$0.56More Images





Titanium Steel Geometric Style Sunflower Pendant Women's Necklace With Diamond Treatment
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Cartoon,Ethnic,National Style |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Cartoon,Ethnic,National Style |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 20g |























