
Titanium Steel Geometric Triangle Pendant Necklace With Pearl Chain Electroplated For Unisex Personality Jewelry
Titanium Steel Geometric Triangle Pendant Necklace With Pearl Chain Electroplated For Unisex Personality Jewelry
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Triangle,Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 18g |
More Images








Titanium Steel Geometric Triangle Pendant Necklace With Pearl Chain Electroplated For Unisex Personality Jewelry
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Triangle,Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 18g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Triangle,Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 18g |























