
Titanium Steel Heart And Bow Shaped Inlaid Zircon Women's Ear Nail
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart,Bow |
| Style | Small Fresh,Shape,Pattern |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |
Original: $1.67
-65%$1.67
$0.58More Images







Titanium Steel Heart And Bow Shaped Inlaid Zircon Women's Ear Nail
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart,Bow |
| Style | Small Fresh,Shape,Pattern |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart,Bow |
| Style | Small Fresh,Shape,Pattern |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |























