
Titanium Steel Heart Pattern Snake Bone Ball Chain Necklace For Women Light Luxury Niche Design Electroplated
Titanium Steel Heart Pattern Snake Bone Ball Chain Necklace For Women Light Luxury Niche Design Electroplated
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Original: $1.81
-65%$1.81
$0.63More Images





Titanium Steel Heart Pattern Snake Bone Ball Chain Necklace For Women Light Luxury Niche Design Electroplated
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |























