
Titanium Steel Hiphop Stylish Geometric Micropaved Cross Pendant Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Micropaved |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Punk,Shape,Pattern |
| Weight | 14g |
More Images




Titanium Steel Hiphop Stylish Geometric Micropaved Cross Pendant Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Micropaved |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Punk,Shape,Pattern |
| Weight | 14g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Micropaved |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Punk,Shape,Pattern |
| Weight | 14g |























