
Titanium Steel Inlaid Acacia Wood Imitation Opal Abalone Ushaped Ring Hand Jewelry Electroplating
Titanium Steel Inlaid Acacia Wood Imitation Opal Abalone Ushaped Ring Hand Jewelry Electroplating
| Gender | Shell Wood,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 11. |
| Style | Natural |
| Styling | U-Shaped |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.81
-65%$1.81
$0.63More Images




Titanium Steel Inlaid Acacia Wood Imitation Opal Abalone Ushaped Ring Hand Jewelry Electroplating
| Gender | Shell Wood,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 11. |
| Style | Natural |
| Styling | U-Shaped |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Shell Wood,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 11. |
| Style | Natural |
| Styling | U-Shaped |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























